Section Image

Elizabeth Preciado

Propel Realty
7 Closed Sales
$1.3M Total Value
$80K - $275K Price Range
$184.2K Average Price
Prior 5 years

About Elizabeth

Home Types: House, Lot/Land

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$254,479
Average Sale Price
$254,479

Buyer Deals

Total Deals
4
Total Value
$630,000
Average Sale Price
$157,500
Price Range
$80K - $275K

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$254,479
Average Sale Price
$254,479

Buyer Deals

Total Deals
6
Total Value
$1,035,000
Average Sale Price
$172,500
Price Range
$80K - $275K

Elizabeth's Listings and Deals

Agent License: Texas 0820914

Elizabeth Preciado