Section Image

Emily Anderson

Compass RE Texas, LLC
11 Closed Sales
$6.5M Total Value
$284.5K - $1.3M Price Range
$590.6K Average Price
Prior 5 years

About Emily

Home Types: House, Condo

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$1,275,000
Average Sale Price
$1,275,000

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$585,000
Average Sale Price
$292,500
Price Range
$215K - $370K

Seller Deals

Total Deals
5
Total Value
$4,368,000
Average Sale Price
$873,600
Price Range
$349K - $1.3M

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$585,000
Average Sale Price
$292,500
Price Range
$215K - $370K

Emily's Listings and Deals

Agent License: Texas 0718030

Emily Anderson