Section Image

Emma Jones

Engel & Volkers Tucson
3 Closed Sales
$968K Total Value
$225K - $465K Price Range
$322.7K Average Price
Prior 5 years

About Emma

Home Types: House

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$690,000
Average Sale Price
$345,000
Price Range
$225K - $465K

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$278,000
Average Sale Price
$278,000

Emma's Listings and Deals

Agent License: Arizona SA719040000

Emma Jones