Section Image

Erik Honore

Coldwell Banker Realty
2 Closed Sales
$1.4M Total Value
$640K - $747K Price Range
$693.5K Average Price
Prior 5 years

About Erik

Home Types: House
Years of Experience: 6

Transaction History

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$640,000
Average Sale Price
$640,000

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$1,387,000
Average Sale Price
$693,500
Price Range
$640K - $747K

Erik's Listings and Deals

Agent Photo

Erik Honore