Section Image

Erin Young

8 Closed Sales
$3.8M Total Value
$185K - $790K Price Range
$471.5K Average Price
Prior 5 years

About Erin

Home Types: Lot/Land, House, Condo
Years of Experience: 5

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$327,000
Average Sale Price
$327,000

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$629,995
Average Sale Price
$629,995

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$947,000
Average Sale Price
$473,500
Price Range
$327K - $620K

Buyer Deals

Total Deals
6
Total Value
$2,824,895
Average Sale Price
$470,816
Price Range
$185K - $790K

Erin's Listings and Deals

Agent Photo

Erin Young