Section Image

Evonne King

KM Luxury Homes
4 Closed Sales
$3.6M Total Value
$580K - $1.5M Price Range
$903.5K Average Price
Prior 5 years

About Evonne

Home Types: House

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$2,175,000
Average Sale Price
$1,087,500
Price Range
$725K - $1.5M

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$1,439,000
Average Sale Price
$719,500
Price Range
$580K - $859K

Evonne's Listings and Deals

Agent License: Colorado 100109465

Evonne King