Section Image

Farida Miller

Farida Miller, RE Broker
3 Closed Sales
$1.5M Total Value
$195K - $900K Price Range
$515K Average Price
Prior 5 years

About Farida

Home Types: House

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$1,350,000
Average Sale Price
$675,000
Price Range
$450K - $900K

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$1,350,000
Average Sale Price
$675,000
Price Range
$450K - $900K

Farida's Listings and Deals

Agent License: 01313665

Farida Miller