Section Image

Gennaro De

R New York
5 Closed Sales
$3.4M Total Value
$395K - $873K Price Range
$670.6K Average Price
Prior 5 years

About Gennaro

Home Types: Condo, Co-op
Years of Experience: 5

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$1,015,000
Average Sale Price
$507,500
Price Range
$395K - $620K

Seller Deals

Total Deals
4
Total Value
$2,628,000
Average Sale Price
$657,000
Price Range
$395K - $873K

Gennaro's Listings and Deals

Agent License: 10401357991

Gennaro De