Section Image

Grace Kim

Ivy Realty Co.
3 Closed Sales
$2.7M Total Value
$585K - $1.2M Price Range
$913.3K Average Price
Prior 5 years

About Grace

Home Types: House, Townhouse
Years of Experience: 31

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$585,000
Average Sale Price
$585,000

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$2,155,000
Average Sale Price
$1,077,500
Price Range
$955K - $1.2M

Grace's Listings and Deals

Grace Kim