Section Image

Gregory Hoar

NextHome NorthEast Realty
4 Closed Sales
$2.3M Total Value
$319.9K - $795K Price Range
$580.7K Average Price
Prior 5 years

About Gregory

Home Types: House
Years of Experience: 13

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$754,000
Average Sale Price
$754,000

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$1,208,000
Average Sale Price
$604,000
Price Range
$454K - $754K

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$1,114,900
Average Sale Price
$557,450
Price Range
$320K - $795K

Gregory's Listings and Deals

Gregory Hoar