Section Image

Hannah Park

Keller Williams Realty Irvine
2 Closed Sales
$6.2M Total Value
$1.4M - $4.8M Price Range
$3.1M Average Price
Prior 5 years

About Hannah

Home Types: Condo, House

Transaction History

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$4,750,000
Average Sale Price
$4,750,000

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$4,750,000
Average Sale Price
$4,750,000

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$6,150,000
Average Sale Price
$3,075,000
Price Range
$1.4M - $4.8M

Hannah's Listings and Deals

Hannah Park