Section Image

Hari Gurung

RE/MAX Preferred Group
14 Closed Sales
$4.4M Total Value
$235K - $474.9K Price Range
$313.2K Average Price
Prior 5 years

About Hari

Home Types: House
Years of Experience: 2

Transaction History

Buyer Deals

Total Deals
3
Total Value
$980,000
Average Sale Price
$326,667
Price Range
$250K - $380K

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$243,000
Average Sale Price
$243,000

Buyer Deals

Total Deals
5
Total Value
$1,649,000
Average Sale Price
$329,800
Price Range
$249K - $420K

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$478,000
Average Sale Price
$239,000
Price Range
$235K - $243K

Buyer Deals

Total Deals
12
Total Value
$3,906,900
Average Sale Price
$325,575
Price Range
$188K - $475K

Production Over Time

5 Year View

Hari's Listings and Deals

Hari Gurung