Section Image

Hay Jung Kim

Horizon Realty
2 Closed Sales
$835K Total Value
$292.5K - $542.5K Price Range
$417.5K Average Price
Prior 5 years

About Hay Jung

Home Types: House

Transaction History

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$835,035
Average Sale Price
$417,518
Price Range
$293K - $543K

Hay Jung's Listings and Deals

Agent License: Texas 0834204
Agent Photo

Hay Jung Kim