Section Image

Heather Bass

Berkshire Hathaway HomeServices RW Towne Realty/Suffolk
4 Closed Sales
$1.9M Total Value
$290K - $975K Price Range
$475.8K Average Price
Prior 5 years

About Heather

Home Types: House

Transaction History

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$625,000
Average Sale Price
$312,500
Price Range
$290K - $335K

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$975,000
Average Sale Price
$975,000

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$625,000
Average Sale Price
$312,500
Price Range
$290K - $335K

Heather's Listings and Deals

Heather Bass