Section Image

Hebert Saint Simon

DOSU Realty LLC
4 Closed Sales
$2.2M Total Value
$315K - $745K Price Range
$560K Average Price
Prior 5 years

About Hebert

Home Types: House, MultiFamily
Years of Experience: 5

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$1,275,000
Average Sale Price
$637,500
Price Range
$530K - $745K

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$1,275,000
Average Sale Price
$637,500
Price Range
$530K - $745K

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$1,275,000
Average Sale Price
$637,500
Price Range
$530K - $745K

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$965,000
Average Sale Price
$482,500
Price Range
$315K - $650K

Hebert's Listings and Deals

Hebert Saint Simon