Section Image

Jake Edson

Peregrine Realty Partners
2 Closed Sales
$1.4M Total Value
$580K - $853K Price Range
$716.5K Average Price
Prior 5 years

About Jake

Home Types: House
Years of Experience: 9

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$1,433,000
Average Sale Price
$716,500
Price Range
$580K - $853K

Jake's Listings and Deals

Jake Edson