Section Image

Janis Rittersbeek

INNOVATE Real Estate
6 Closed Sales
$2.1M Total Value
$187K - $575K Price Range
$350.3K Average Price
Prior 5 years

About Janis

Home Types: Manufactured, House

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
3
Total Value
$802,000
Average Sale Price
$267,333
Price Range
$187K - $335K

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$1,050,000
Average Sale Price
$525,000
Price Range
$475K - $575K

Seller Deals

Total Deals
4
Total Value
$1,052,000
Average Sale Price
$263,000
Price Range
$187K - $335K

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$1,050,000
Average Sale Price
$525,000
Price Range
$475K - $575K

Janis' Listings and Deals

Janis Rittersbeek