Section Image

Jason Barker

Real Broker LLC
33 Closed Sales
$15.5M Total Value
$320K - $860K Price Range
$470.4K Average Price
Prior 5 years

About Jason

Home Types: House, Townhouse, Condo

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$873,000
Average Sale Price
$436,500
Price Range
$416K - $457K

Buyer Deals

Total Deals
4
Total Value
$1,429,850
Average Sale Price
$357,463
Price Range
$280K - $445K

Seller Deals

Total Deals
11
Total Value
$4,907,000
Average Sale Price
$446,091
Price Range
$269K - $585K

Buyer Deals

Total Deals
22
Total Value
$10,617,800
Average Sale Price
$482,627
Price Range
$195K - $860K

Jason's Listings and Deals

Jason Barker