Section Image

Jayline Bran

eXp Realty
8 Closed Sales
$1.9M Total Value
$26K - $550K Price Range
$234.5K Average Price
Prior 5 years

About Jayline

Home Types: House, Manufactured

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
6
Total Value
$1,320,000
Average Sale Price
$220,000
Price Range
$29K - $550K

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$556,000
Average Sale Price
$278,000
Price Range
$26K - $530K

Jayline's Listings and Deals

Agent License: Georgia 444041

Jayline Bran