Section Image

Jeffry Brenner

Jeff Brenner, Broker
8 Closed Sales
$3.3M Total Value
$115K - $856K Price Range
$414.6K Average Price
Prior 5 years

About Jeffry

Home Types: House
Years of Experience: 18

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$634,000
Average Sale Price
$317,000
Price Range
$270K - $364K

Seller Deals

Total Deals
4
Total Value
$2,085,000
Average Sale Price
$521,250
Price Range
$270K - $856K

Buyer Deals

Total Deals
4
Total Value
$1,232,000
Average Sale Price
$308,000
Price Range
$115K - $432K

Jeffry's Listings and Deals

Jeffry Brenner