Section Image

Jeremiah Moon

Market Force Realty
4 Closed Sales
$1.8M Total Value
$250K - $630K Price Range
$458.2K Average Price
Prior 5 years

About Jeremiah

Home Types: Condo, House, Townhouse

Transaction History

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$630,000
Average Sale Price
$630,000

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$1,115,000
Average Sale Price
$557,500
Price Range
$485K - $630K

Buyer Deals

Total Deals
4
Total Value
$1,832,900
Average Sale Price
$458,225
Price Range
$250K - $630K

Jeremiah's Listings and Deals

Agent Photo

Jeremiah Moon