Section Image

Jesse Hines

Real Broker
3 Closed Sales
$1M Total Value
$265K - $475K Price Range
$336.7K Average Price
Prior 5 years

About Jesse

Home Types: House

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$270,000
Average Sale Price
$270,000

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$740,000
Average Sale Price
$370,000
Price Range
$265K - $475K

Jesse's Listings and Deals

Jesse Hines