Section Image

Joe Bundy

Ivy Group
6 Closed Sales
$7.7M Total Value
$625K - $2.8M Price Range
$1.3M Average Price
Prior 5 years

About Joe

Home Types: House, MultiFamily
Years of Experience: 5

Transaction History

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$625,000
Average Sale Price
$625,000

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$625,000
Average Sale Price
$625,000

Seller Deals

Total Deals
4
Total Value
$4,319,500
Average Sale Price
$1,079,875
Price Range
$634K - $2M

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$3,425,000
Average Sale Price
$1,712,500
Price Range
$625K - $2.8M

Joe's Listings and Deals

Agent License: 01989555

Joe Bundy