Section Image

Joe Pine

Coldwell Banker D'Ann Harper
9 Closed Sales
$2.5M Total Value
$122K - $395K Price Range
$275.6K Average Price
Prior 5 years

About Joe

Home Types: House

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$280,000
Average Sale Price
$280,000

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$572,000
Average Sale Price
$286,000
Price Range
$280K - $292K

Seller Deals

Total Deals
7
Total Value
$2,038,000
Average Sale Price
$291,143
Price Range
$230K - $395K

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$442,000
Average Sale Price
$221,000
Price Range
$122K - $320K

Joe's Listings and Deals

Joe Pine