Section Image

Joel Larson

Hampton Companies
3 Closed Sales
$1.8M Total Value
$580K - $615K Price Range
$598.3K Average Price
Prior 5 years

About Joel

Home Types: House, Lot/Land

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$580,000
Average Sale Price
$580,000

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$1,215,000
Average Sale Price
$607,500
Price Range
$600K - $615K

Joel's Listings and Deals

Joel Larson