Section Image

John Cullen

William Raveis Florida, LLC
8 Closed Sales
$7.3M Total Value
$660K - $1.6M Price Range
$909.7K Average Price
Prior 5 years

About John

Home Types: Condo, House

Transaction History

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$1,515,000
Average Sale Price
$757,500
Price Range
$740K - $775K

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$2,780,000
Average Sale Price
$1,390,000
Price Range
$1.2M - $1.6M

Buyer Deals

Total Deals
6
Total Value
$4,497,500
Average Sale Price
$749,583
Price Range
$660K - $780K

John's Listings and Deals

Agent License: Florida 3280077
Agent Photo

John Cullen