Section Image

Johnny Jean-Pierre

EXP REALTY, LLC
19 Closed Sales
$9.6M Total Value
$415K - $710K Price Range
$502.7K Average Price
Prior 5 years

About Johnny

Home Types: MultiFamily, House

Transaction History

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$1,190,000
Average Sale Price
$595,000
Price Range
$500K - $690K

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$1,370,000
Average Sale Price
$685,000
Price Range
$660K - $710K

Buyer Deals

Total Deals
17
Total Value
$8,182,000
Average Sale Price
$481,294
Price Range
$355K - $690K

Johnny's Listings and Deals

Johnny Jean-Pierre