Section Image

Julia Altomare

Pietro Altomare Realty
5 Closed Sales
$1.3M Total Value
$170K - $363K Price Range
$269.6K Average Price
Prior 5 years

About Julia

Home Types: House, Lot/Land
Years of Experience: 3

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$240,000
Average Sale Price
$240,000

Seller Deals

Total Deals
3
Total Value
$700,000
Average Sale Price
$233,333
Price Range
$170K - $290K

Seller Deals

Total Deals
4
Total Value
$1,063,000
Average Sale Price
$265,750
Price Range
$170K - $363K

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$285,000
Average Sale Price
$285,000

Julia's Listings and Deals

Julia Altomare