Section Image

Kaden Kabat

RE/MAX Community Realty
2 Closed Sales
$851K Total Value
$305K - $546K Price Range
$425.5K Average Price
Prior 5 years

About Kaden

Home Types: House

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$851,000
Average Sale Price
$425,500
Price Range
$305K - $546K

Kaden's Listings and Deals

Agent License: 114724-94

Kaden Kabat