Section Image

Katia Varela

Post Oak Realty, LLC
6 Closed Sales
$1.9M Total Value
$315K - $475K Price Range
$378.7K Average Price
Prior 5 years

About Katia

Home Types: House
Years of Experience: 4

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$319,500
Average Sale Price
$319,500

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$899,000
Average Sale Price
$449,500
Price Range
$424K - $475K

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$319,500
Average Sale Price
$319,500

Buyer Deals

Total Deals
3
Total Value
$1,214,000
Average Sale Price
$404,667
Price Range
$315K - $475K

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$679,500
Average Sale Price
$339,750
Price Range
$320K - $360K

Buyer Deals

Total Deals
3
Total Value
$1,214,000
Average Sale Price
$404,667
Price Range
$315K - $475K

Katia's Listings and Deals

Agent License: Texas 0774927

Katia Varela