Section Image

Katie Gonzalez

Baird & Warner
8 Closed Sales
$2.4M Total Value
$87K - $515K Price Range
$298.6K Average Price
Prior 5 years

About Katie

Home Types: Condo, Townhouse, House

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$765,000
Average Sale Price
$382,500
Price Range
$250K - $515K

Seller Deals

Total Deals
3
Total Value
$985,000
Average Sale Price
$328,333
Price Range
$220K - $515K

Seller Deals

Total Deals
7
Total Value
$1,972,000
Average Sale Price
$281,714
Price Range
$87K - $515K

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$417,000
Average Sale Price
$417,000

Katie's Listings and Deals

Agent Photo

Katie Gonzalez