Section Image

Kayla Snider

LANDMARK REALTY
7 Closed Sales
$2.1M Total Value
$136K - $564K Price Range
$294K Average Price
Prior 5 years

About Kayla

Home Types: House
Years of Experience: 2

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$250,000
Average Sale Price
$250,000

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$317,000
Average Sale Price
$317,000

Seller Deals

Total Deals
3
Total Value
$525,999
Average Sale Price
$175,333
Price Range
$136K - $250K

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$578,000
Average Sale Price
$289,000
Price Range
$261K - $317K

Kayla's Listings and Deals

Kayla Snider