Section Image

Kenny Browder

Pure Realty
4 Closed Sales
$1.3M Total Value
$250K - $420K Price Range
$331.3K Average Price
Prior 5 years

About Kenny

Home Types: House
Years of Experience: 2

Transaction History

Buyer Deals

Total Deals
3
Total Value
$905,000
Average Sale Price
$301,667
Price Range
$250K - $330K

Buyer Deals

Total Deals
4
Total Value
$1,325,000
Average Sale Price
$331,250
Price Range
$250K - $420K

Kenny's Listings and Deals

Agent License: Texas 0821657

Kenny Browder