Section Image

Ketia Silveira

COLDWELL BANKER PREMIER
17 Closed Sales
$2M Total Value
$35K - $344.8K Price Range
$115.8K Average Price
Prior 5 years

About Ketia

Home Types: House, Lot/Land
Years of Experience: 10

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$120,000
Average Sale Price
$120,000

Seller Deals

Total Deals
15
Total Value
$1,711,100
Average Sale Price
$114,073
Price Range
$7K - $345K

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$257,000
Average Sale Price
$128,500
Price Range
$60K - $197K

Ketia's Listings and Deals

Ketia Silveira