Section Image

Khalimah McClure

Synmark Realty
17 Closed Sales
$5.6M Total Value
$180K - $699.9K Price Range
$327.7K Average Price
Prior 5 years

About Khalimah

Home Types: House, Condo, Townhouse
Years of Experience: 14

Transaction History

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$699,900
Average Sale Price
$699,900

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$844,900
Average Sale Price
$422,450
Price Range
$145K - $700K

Seller Deals

Total Deals
6
Total Value
$1,311,000
Average Sale Price
$218,500
Price Range
$155K - $258K

Buyer Deals

Total Deals
11
Total Value
$4,259,250
Average Sale Price
$387,205
Price Range
$145K - $700K

Khalimah's Listings and Deals

Khalimah McClure