Section Image

Kylie Dickinson

RE/MAX Alliance
11 Closed Sales
$1.9M Total Value
$140K - $243K Price Range
$169.5K Average Price
Prior 5 years

About Kylie

Home Types: House
Years of Experience: 3

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
3
Total Value
$463,600
Average Sale Price
$154,533
Price Range
$140K - $183K

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$350,000
Average Sale Price
$175,000
Price Range
$112K - $238K

Seller Deals

Total Deals
6
Total Value
$974,600
Average Sale Price
$162,433
Price Range
$106K - $222K

Buyer Deals

Total Deals
4
Total Value
$770,000
Average Sale Price
$192,500
Price Range
$112K - $243K

Kylie's Listings and Deals

Kylie Dickinson