Section Image

Lily Le Bleu

Rain Residential
2 Closed Sales
$824K Total Value
$150K - $674K Price Range
$412K Average Price
Prior 5 years

About Lily

Home Types: House, Condo

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$824,000
Average Sale Price
$412,000
Price Range
$150K - $674K

Lily's Listings and Deals

Agent License: Mississippi S-60891

Lily Le Bleu