Section Image

Lincoln Cavalieri

KATIE DUCHARME REALTY, LLC
2 Closed Sales
$555K Total Value
$225K - $330K Price Range
$277.5K Average Price
Prior 5 years

About Lincoln

Home Types: MultiFamily, Condo

Transaction History

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$555,000
Average Sale Price
$277,500
Price Range
$225K - $330K

Lincoln's Listings and Deals

Agent License: Florida 3337289
Agent Photo

Lincoln Cavalieri