Section Image

Lindsey Smith

HomeSmart
2 Closed Sales
$839K Total Value
$310K - $529K Price Range
$419.5K Average Price
Prior 5 years

About Lindsey

Home Types: House
Years of Experience: 17

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$310,000
Average Sale Price
$310,000

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$529,000
Average Sale Price
$529,000

Lindsey's Listings and Deals

Agent License: Arizona SA629035000

Lindsey Smith