Section Image

Linward Barnes

Barnes Realty
3 Closed Sales
$635K Total Value
$55K - $360K Price Range
$211.7K Average Price
Prior 5 years

About Linward

Home Types: House
Years of Experience: 18

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$55,000
Average Sale Price
$55,000

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$55,000
Average Sale Price
$55,000

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$360,000
Average Sale Price
$360,000

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$55,000
Average Sale Price
$55,000

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$580,000
Average Sale Price
$290,000
Price Range
$220K - $360K

Linward's Listings and Deals

Agent License: Florida 189916

Linward Barnes