Section Image

Lorena Esparza

KW College Park
2 Closed Sales
$1.2M Total Value
$490K - $660K Price Range
$575K Average Price
Prior 5 years

About Lorena

Home Types: House

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$1,150,000
Average Sale Price
$575,000
Price Range
$490K - $660K

Lorena's Listings and Deals

Agent License: California 01425157

Lorena Esparza