Section Image

Lori Ortiz

EXP Realty Main
5 Closed Sales
$1.2M Total Value
$135K - $330K Price Range
$241.8K Average Price
Prior 5 years

About Lori

Home Types: House

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$190,000
Average Sale Price
$190,000

Buyer Deals

Total Deals
3
Total Value
$795,000
Average Sale Price
$265,000
Price Range
$135K - $330K

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$190,000
Average Sale Price
$190,000

Buyer Deals

Total Deals
4
Total Value
$1,018,800
Average Sale Price
$254,700
Price Range
$135K - $330K

Lori's Listings and Deals

Agent License: Michigan 6501450639
Agent Photo

Lori Ortiz