Section Image

Louis Testa

Keller Williams Realty - Cherry Hill
4 Closed Sales
$2.9M Total Value
$280K - $1.9M Price Range
$727.3K Average Price
Prior 5 years

About Louis

Home Types: Townhouse, Condo

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$1,925,000
Average Sale Price
$1,925,000

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$704,000
Average Sale Price
$352,000
Price Range
$290K - $414K

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$1,925,000
Average Sale Price
$1,925,000

Buyer Deals

Total Deals
3
Total Value
$984,000
Average Sale Price
$328,000
Price Range
$280K - $414K

Louis' Listings and Deals

Louis Testa