Section Image

Madeline Strid

21 Closed Sales
$6.8M Total Value
$215K - $577.2K Price Range
$326K Average Price
Prior 5 years

About Madeline

Home Types: House, Townhouse, Condo

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$215,000
Average Sale Price
$215,000

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$536,000
Average Sale Price
$268,000
Price Range
$201K - $335K

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$725,000
Average Sale Price
$362,500
Price Range
$215K - $510K

Buyer Deals

Total Deals
5
Total Value
$1,433,000
Average Sale Price
$286,600
Price Range
$201K - $370K

Seller Deals

Total Deals
3
Total Value
$1,025,700
Average Sale Price
$341,900
Price Range
$215K - $510K

Buyer Deals

Total Deals
18
Total Value
$5,820,600
Average Sale Price
$323,367
Price Range
$154K - $577K

Production Over Time

5 Year View

Madeline's Listings and Deals

Agent Photo

Madeline Strid