Section Image

Madison Akridge

Next Move Real Estate
3 Closed Sales
$314K Total Value
$97K - $120K Price Range
$104.7K Average Price
Prior 5 years

About Madison

Home Types: Lot/Land

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$194,000
Average Sale Price
$97,000
Price Range
$97K - $97K

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$120,000
Average Sale Price
$120,000

Madison's Listings and Deals

Agent License: Georgia 449016

Madison Akridge