Section Image

MARIA SANTINI

LPT Realty, LLC
6 Closed Sales
$2M Total Value
$226K - $585K Price Range
$326K Average Price
Prior 5 years

About MARIA

Home Types: House, Condo, Townhouse

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$273,000
Average Sale Price
$273,000

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$270,000
Average Sale Price
$270,000

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$273,000
Average Sale Price
$273,000

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$270,000
Average Sale Price
$270,000

Seller Deals

Total Deals
3
Total Value
$814,000
Average Sale Price
$271,333
Price Range
$226K - $315K

Buyer Deals

Total Deals
3
Total Value
$1,142,000
Average Sale Price
$380,667
Price Range
$270K - $585K

MARIA's Listings and Deals

MARIA SANTINI