Section Image

Mariana Conceicao

Real Broker LLC
7 Closed Sales
$3.7M Total Value
$122K - $900K Price Range
$525.3K Average Price
Prior 5 years

About Mariana

Home Types: House, Condo
Years of Experience: 14

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$410,000
Average Sale Price
$410,000

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$410,000
Average Sale Price
$410,000

Seller Deals

Total Deals
3
Total Value
$1,430,000
Average Sale Price
$476,667
Price Range
$280K - $740K

Buyer Deals

Total Deals
4
Total Value
$2,247,000
Average Sale Price
$561,750
Price Range
$122K - $900K

Mariana's Listings and Deals

Agent Photo

Mariana Conceicao