Section Image

Mary Lawson

5 Closed Sales
$5.9M Total Value
$727K - $1.9M Price Range
$1.2M Average Price
Prior 5 years

About Mary

Home Types: House, Condo
Years of Experience: 18

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$1,300,000
Average Sale Price
$1,300,000

Seller Deals

Total Deals
3
Total Value
$4,365,000
Average Sale Price
$1,455,000
Price Range
$1.2M - $1.9M

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$1,525,000
Average Sale Price
$762,500
Price Range
$727K - $798K

Mary's Listings and Deals

Agent License: 01382425
Agent Photo

Mary Lawson