Section Image

Mary Rupp

CHARLES RUTENBERG REALTY INC
3 Closed Sales
$1M Total Value
$190K - $435K Price Range
$340K Average Price
Prior 5 years

About Mary

Home Types: House
Years of Experience: 10

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$395,000
Average Sale Price
$395,000

Seller Deals

Total Deals
3
Total Value
$1,020,000
Average Sale Price
$340,000
Price Range
$190K - $435K

Mary's Listings and Deals

Agent Photo

Mary Rupp