Section Image

Matthew Banks

Win Win Real Estate
3 Closed Sales
$1.3M Total Value
$395K - $462.5K Price Range
$429.2K Average Price
Prior 5 years

About Matthew

Home Types: House

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$825,000
Average Sale Price
$412,500
Price Range
$395K - $430K

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$462,500
Average Sale Price
$462,500

Matthew's Listings and Deals

Agent License: Nevada S.0203129

Matthew Banks